PIERWSZY RAZ?

Drogi czytelniku!
Szybko się przekonasz, że wbrew pozorom blog Sowy to miejsce przyjazne dla ludzi i nie zagraża twojemu życiu ani zdrowiu (chyba).
Piszę to, co chcę pisać. Ten mały zakątek gdzieś w głębi Internetu jest spojrzeniem na pewne sprawy z mojego punktu widzenia. Cichym głosem protestu wobec zawiłości tego świata. Dobra, Sowa, starczy filozofowania.
W każdy wpis wkładam sporą dawkę emocji, no, czasem odrobinkę ironii, tylko czasem ;D. Wyznaję zasadę, jeśli pisać, to z serca.
Znajdziesz tu krótkie, aczkolwiek całkiem treściwe posty, na rozmaite tematy. Jeśli zdecydowałeś się zostać, pozwól, że przedstawię ci mój profesjonalny system poruszania się po blogu. Wyczuj ten sarkazm.

W zakładce POWAŻNIE znajdziesz moje przemyślenia, czyli wszystkie posty, które z jakichś powodów uznałam za napisane w poważniejszym klimacie. Są to dość ważne dla mnie wpisy i zajmują większą część tego bloga. Tylko się nie przestraszcie za bardzo. To nie żadne kryzysy egzystencjalne.

Analogicznie pod zakładką NIEPOWAŻNIE znajdziesz wszystkie niezbyt poważne wpisy. Zazwyczaj narzekam w nich na ciężki los nastolatka i takie tam.

Z kolei pod zakładką LIFESTYLE kryje się, no cóż, lifestyle. Dużo muzyki, trochę innych rzeczy. Sam zobacz.

Warto zajrzeć też pod SOWA MUZYCZNIE. Znajdziecie tam piosenkę-niespodziankę, która urzekła mnie w danym miesiącu.

Skoro już wiesz co i jak, nie pozostaje nic, jak tylko korzystać. Z całego serca dziękuję za każdy wasz uśmiech wywołany choćby kawałkiem mojego tekstu.

Chciałabym, żeby to miejsce żyło, tak więc nie krępuj się przed wyrażaniem swojej opinii. Jeśli masz takie życzenie, możesz mnie nawet zjechać. Ale zrób to w miarę kulturalnie, bo bezpodstawnych wyzwisk nie toleruję.
 
Buziaki!
Sowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz